Ubytování pro psy v našem rodinném hotelu

Jedinečná a profesionální péče

• 24 hodin denně
  • dlouhodobé i krátkodobé ubytování
  • individuální přístup
  • vlastní oddělená místa na spaní
  • procházky v přírodě
  • možnost kondičního běhání
  • možnost výcviku a výchovy
  • výběh s agility překážkami a přístřeškem
  • možnost vybraného krmiva
  • možnost využití odvozu a dovozu k vám domů

Dovolená pro vašeho pejska

Samozřejmostí pro každého pejska v rámci pobytu u nás jsou denně tři (zpravidla jsou s námi celé dny venku) procházky v lesích a zapojení pejsků do pozitivních her. V každém psovi je nějaký sportovní potenciál, rozhodně ho v něm chceme objevit a inspirovat vás ke společnému pravidelnému pohybu!

Vytvořili jsme podmínky k pobytu pejsků za každého počasí. Samozřejmostí je vytápěná budova pro všechny. Pejsci mají možnost nás navštěvovat dlouhodobě, krátkodobě i s denní či občasnou docházkou a možností odvozu i dovozu přímo k vám domů..

V našem psím hotelu nenajdete žádné kotce s výběhy, či venkovní boudy. K dispozici mají celý nově postavený hotel. V hotelu jsou jen pejsci, nikdo je neruší, ale vzhledem k tomu, že hotel je přímo před naším domem, máme o nich stálý přehled. Každý má svůj oddělený prostor. Pokud se nekteří pejsci skamarádí mohou spát spolu, v noci jim není smutno. Pejsci si také užívají pobyt na zatravněné ploše s přístřeškem, kde mají k dispozici překážky agility jako je slalom, houpačka a tunely.

Velice často využívanou službou v našem hotelu je kondiční běhání (nebo běh u kola) se zkušeným trenérem ve volné přírodě. Můžeme tím poskytnout zlepšení fyzické zdatnosti vašeho pejska, snížení váhy (při problémech s obezitou) a především poskytneme pejskovi to, co je pro něj nejvíc přirozené a tím je radost z pohybu, váš pes přijede vždy příjemně unaven.

Přijímáme k nám pejsky, kteří jsou:

• v dobrém zdravotním stavu
  • pravidelně očkovaní proti vzteklině, infekční hepatitis, parainfluenze a leptospiróze
  • odčervení
  • zbaveni vnějších a vnitřních parazitů
  • bez příznaků infekčních onemocnění
  • štěňátka od 4. měsíce života (po očkování vztekliny)

Aby byl pejsek přijat nesmí prokazovat žádné známky agresivity vůči lidem. Nepřijmeme hárající feny, pokud není vše předem domluveno. Každý ubytovaný pejsek by měl mít zvládnuté základní hygienické návyky pro pobyt uvnitř budovy.
S sebou si nezapomeňte vzít očkovací průkaz, oblíbenou hračku či pelíšek. Dále jídlo na které je pejsek zvyklý.

Pokud váš pejsek neodpovídá našim podmínkám, vyhrazujeme si právo pejska nepřijmout.

Rezervace

Tel.č. +420 734 243 249, ujungru@klubpropejsky.cz

Přijímáme pejsky na ubytování od 5 dnů a více. Krátkodobé ubytování neposkytujeme.

Pokud je to ve vašich silách, prosíme o včasnou rezervaci. Díky tomu můžeme vše dobře zorganizovat a v areálu bude jenom tolik pejsků, abychom jim mohli věnovat individuální péči.

POZOR - pokud máte zájem o naše služby. Často naši klienti plánují dovolenou podle toho, zda máme volné místo. Prosíme o včasné rezervace na letní a prázdninové termíny!

Prohlídka hotelu, seznámení a návštěvy jsou možné po domluvě na emailu ujungru@klubpropejsky.cz. Vzhledem k tomu, že se věnujeme našim ubytovaným pejskům je potřeba i termín návštěvy domlouvat včas.

O víkendech a o svátcích návštěvy nepřijímáme. (jen ve vyjimečných případech pokud to nelze jinak)

Dovolená v roce 2024 - ZAVŘENO BUDE V TĚCHTO TERMÍNECH:

5.1. - 13.1. 2024

28.4. - 5.5. 2024

28.6. - 21.7. 2024

25.8. - 3.9. 2024

V letních termínech červen - září přijímáme pejsky pouze na týdenní pobyty a více

Během roku přijímáme min. 5 denní pobyty a více