Pár slov o nás

Miluji psy. Cvičit s nimi, učit je nové věci a získávat zkušenosti - to je to, co mě baví a v čem nacházím největší radost. Každý pejsek je jiný a individuální zkušenost s každým mě posouvá dál v porozumění tohoto výjimečného zvířete. Už přes dvacet let objíždím semináře, tábory a závody a sbírám zkušenosti, abych je nyní mohla využít při péči o vaše miláčky.
Sama bych samozřejmě nemohla hotel pro psy provozovat, můj manžel Marek mě maximálně podporuje a k pejskům si našel cestu i on a jako profesionální sportovec dokáže utahat i toho nejnáročnějšího čtyřnohého běžce.

Celou naší rodinu práce se psy opravdu baví. Naším nejlepším chlupatým přítelem je fenka Belgického ovčáka Malinois jménem Chelsea. Je s námi již 9 let a je to opravdu člen naší rodiny. S ní jsme všichni nasbírali nejvíce zážitků a zkušeností. Víme, že v dnešní době není jednoduché sehnat psí hotel, kde můžete důvěřovat, že váš pejsek je v těch nejlepších rukách. A proto jsme tady my. Naši spokojení pejsci i majitelé jsou tím nejlepším důkazem (viz reference).

Zkušenosti v kynologii

• dlouholetá závodnice a reprezentantka v agility (1998 - 2013)
  • zkoušky poslušnosti, obedience
  • lovecké zkoušky