Jarda, 55 let, a Andy, 8 let, členové klubu:-)

www.klubpropejsky.cz
Moniku Jungrovou znám už dlouhou dobu a stejně tak dlouho využívám jejich služeb. Jsem hrdým majitelem osmiletého výmarského ohaře jménem Andy, a můj pejsek Moniku a její Chelseu bezmezně miluje. Monika mi už od štěněte pomáhala s výchovou, ale i s ním chodila na procházky, a můj pes ji poslouchá a šlape jak hodinky. Monika se dokáže vcítit do psí dušičky, a rozpoznat po čem prahne. Dodnes pamatuji na jeden okamžik při výcviku, kdy mi Monika sdělila, že i ten klacek , co leží u cesty, je pro mého psa zábavnější než já...:-) Tak se víc snažte...řekla. Největší dárek pro Andyho je, když na delší dobu letíme pryč a on jede " na prázdniny " do Hladova. Moniku a její Klub pro pejsky můžu doporučit pro její nadstandardní přístup i zodpovědnost. Pejskům je tam dobře a nic jim tam nechybí. I přes skutečnost, že to mám do Hladova 160 km, a v okolí je spousta psích hotelů, neměnil bych. Vřele doporučuji, pejsek Vaši snahu ocení.

Marek, Elvis - Maďarský ohař

www.klubpropejsky.cz
Vřele doporučuji ... Krásné okolí a velice odborná práce s pejskem. Byl jsem velice spokojený a Elvis ještě víc. Moc děkujeme.

Lukáš a beagle Joey

www.klubpropejsky.cz
Náš bígl Joey byl u Moniky na intenzivním výcviku v roce 2012, když mu bylo 10 měsíců.
Důvod byl zřejmý, jak je o bíglech známo, je to velmi tvrdohlavá povaha a vycvičit ho bez odborníka je v podstatě nemožné.
Před samotným výcvikem Joey často utíkal, a tak jsme si našeho čtyřnohého chlupáče často vyzvedávali na policejní stanici.
Na základní povely typu "sedni", "lehni", "k noze", "podej" apod. nereagoval.
První fáze výcviku trvala 8 dní. Joey byl po celou dobu u Moniky, kde ho intenzivně cvičila. V další fázi výcviku už jsem byl přítomen i já a Monika mi vysvětlovala a názorně ukazovala, jak správně cvičit Joeyho. Takto to probíhalo několik měsíců.
Po absolvování výcviku jsem již nepotřeboval vodítko, Joey reaguje na základní povely typu sedni, lehni, podej, čekej, road a zvládá i povely složitější, jako např. "okolo" (obíhá různé překážky), "popros", "válej sudy" a další.
Dodnes potkáváme různé majitele psích miláčků a jsou doslova fascinování Joeyho disciplínou.
Pokud vám na vašich čtyřnohých kamarádech záleží tak jako nám a chcete-li jim dopřát procházky plné volnosti a her, naučit je respektu vůči svému páníčkovi a učinit je tak vaším věrným přítelem, výcvik u Moniky je to pravé a vřele jej doporučujeme!!

Andrea a Oliver

www.klubpropejsky.cz
Chtěla bych doporučit psí školku Moniky Jungrové, kterou provozuje v Hladově u Jihlavy. Pořídili jsme si křížence bígla jménem Oliver. Po půl roce velkého boje jsme zjistili, že to sami nezvládneme, a proto jsme využili nabídky Moniky, že nám s Oliverem pomůže a poradi. Po dvoutýdenním intenzivním výcviku jsme si pro Olivera přijeli a při setkání jsme zjistili, že nás vítá úplně jiný pes. Nenásilnou a přátelskou formou se nám vrátil poslušný Oliver. Ještě jednou bych chtěla tímto Monice poděkovat a všem, kdo si chtějí psa pořídit, tuto službu vřele doporučit.

Jiřina a Brutus

www.klubpropejsky.cz
Chci poděkovat za hlídání dvouletého rotvajlera Brutuse, kterému říkáme spolu s úžasnými Jungrovými Méďa Béďa. Dlouho jsem přemýšlela, jak své poděkování za hlídání psa velikosti koně napsat. Byl to tak neuvěřitelně pozitivní zážitek nejen pro mého psa, ale i pro mne, že se mi těžko hledají slova. To se zkrátka musí zažít. Pohodoví a milí profesionálové každým coulem, kteří pro svěřené chlupáče udělají víc než mnozí rodiče pro své děti. Majitelé tohoto psího hotelu jsou naprostí profesionálové a s psími miláčky to umí dokonale. Nejen, že zvládli ohlídat takto velké a chvílemi i problematické zvíře, ale ještě si to k tomu vzájemně a v pohodě užili. Za to jim patří má poklona a obrovský dík. I když vzdálenost mezi naším domovem a jejich psím hotelem není zrovna nejmenší, určitě stojí za to, jim svého psího miláčka odvézt a předat do péče znovu. Možná příště, místo toho abych odjela na dovolenou, přemluvím manžele Jungrovi, aby mne přijali mezi své psí miláčky, svěřím se do jejich péče a už teď vím, že to pro mne bude ta nejúžasnější dovolená v životě :-)
Mnohokrát jim za vše děkuji a těšíme se na další setkání s nimi.
Jiřina a rotvajler Brutus
Hostivice