Reklamační řád

Klub pro pejsky U Jungrů

se sídlem Hladov 34
identifikační číslo: 74825372

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese

www.klubpropejsky.cz

Platné obchodní podmínky e-shopu klubpropejsky.cz v plném znění si můžete přečíst zde.

Provozovatel a kontakt

Internetový obchod klubpropejsky.cz provozuje:

Monika Jungrová

IČ 74825372

Hladov 34, 588 33

bankovní spojení: 1903999163/0800

Nejsme plátci DPH. DIČ: CZ8756260040

V případě potřeby nás můžete kontaktovat na adrese:

Hladov 34, 58833

tel.: 734243249

e-mail: ujungru@klubpropejsky.cz

Reklamace a vrácení zboží

Odesílání i výběru zboží věnujeme tu největší péči, pokud se přesto stane, že od nás dostanete zboží, které nesplní vaše očekávaní nebo se v průběhu prvních 24 měsíců jeho používání projeví výrobní vada, neváhejte se na nás obrátit na výše uvedených kontaktech. Snažíme se vše rychle vyřešit k vaší spokojenosti. Snažíme se vše rychle vyřešit k vaší spokojenosti.
Informační povinnost

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Doprava

Objednávky vyřizujeme, co nejdříve to jde v závislosti na dostupnosti zboží skladem.

Můžete si zvolit z několika způsobů dopravy:

• PPL - doprava a balné 115,- Kč (nelze na dobírku)
  • GLS - doprava a balné 110,- Kč (příplatek za dobírku + 45,- Kč)
  • Česká pošta - doprava a balné 110,- Kč  (příplatek za dobírku + 45,- Kč)

Platba předem na účet - zdarma
č.ú.: 1903999163/0800

Osobní odběr

Osobní odběr je možný na adrese Hladov 34, 588 33
Po zadání objednávky vás budeme kontaktovat, abychom se domluvili, jak se vám to hodí

Ochrana osobní údajů

S vašimi osobními údaji nakládáme podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Použijeme je jen pro vyřízení vašich objednávek nebo pro zasílání vyžádaného zpravodaje a nikdy je neposkytneme nikomu, kdo se nepodílí na zajištění služby (pošta nebo jiný dopravce).

Jestliže si nepřejete, abychom vaše údaje po vyřízení objednávky uchovávali, napište nám a my je vymažeme.