Služby pro vaše pejsky

Dovolená v roce 2024 - ZAVŘENO BUDE V TĚCHTO TERMÍNECH:

5.1. - 13.1. 2024

28.4. - 5.5. 2024

28.6. - 21.7. 2024

25.8. - 3.9. 2024

V letních termínech červen - září přijímáme pejsky pouze na týdenní pobyty a více

Během roku přijímáme min. 5 denní pobyty a více

Ubytování pro psy

Naším největším cílem je ukázat vám, že i váš pes může pravidelně sportovat a mít radost z pohybu. Největší odměna je, když od vás dostáváme zprávy o tom, jak se svým psem běháte, jezdíte na kole, děláte hlavolamy a díky tomu si s ním prohlubujete vztah a zlepšujete soužití. Jde nám o osobní kontakt a máme upřímný zájem o každého psa, který je u nás ubytovaný.

E-shop

www.klubpropejsky.cz

Exklusivní prodej inteligentních her pro psy. Prvotřídní kvalita materiálu, vývoje i testování. Prodáváme to, co sami dobře známe a s čím jsme maximálně spokojeni. Hlavolamy z přírodních materiálů špičkové kvality promyšlené týmem odborníků Hersenwerku v Evropě.

www.klubpropejsky.cz

Prodej pomůcek, krmiv a postrojů Nonstop Dogwear.

Pobyt spojený s výcvikem a výchovou pozitivním upevňováním (motivací)

Pokud přijmeme psa na pobyt spojený s výcvikem, vyžadujeme od vás dlouhodobější spolupráci. Minimální doba pobytu by měla být alespoň 10 dnů nebo méně, ale častěji. Vždy se snažíme maximálně s pejskem pracovat. Každý je jiný a v jiné fázi poslušnosti, věku či rasy. Rozhodně to neznamená, že vám předám po pár dnech změněného psa k nepoznání. Znamená to, že s ním najedu na správnou cestu, ve které vy budete pokračovat. V každém případě má celodenní program zaměřený na výcvik, tato služba je využívána i když lidé jedou např. na dovolenou a chtějí, aby se pejsek něco přiučil a pracoval. (Během prázdnin a svátků psy na výcvik nepřijímáme).

Individuální výcvikové hodiny

Individuální výcviková hodina trvá cca 60 minut. Rozebereme vaše problémy, uděláme analýzu a navrhnu řešení. Po individuální hodině a konzultaci s vámi zpracuji tréninkový plán přímo pro vás a vašeho pejska. V rámci individuální hodiny se můžeme zaměřit i na Canicross, Bikejoring, Hersenwerk (termíny na výcvikové hodiny jsou hodně omezené vzhledem k ubytovaným pejskům).

Canicross, Bikejoring, Skijoring

Tréninky Canicrossu či Bikejoringu - po domluvě vás rádi zasvětíme do těchto úžasných sportů. Můžete si u nás vyzkoušet i zakoupit postroje, vodítka a sedáky. Kdyby se do budoucna našla pravidelně skupina běžců - ráda bych pořádala pravidelné tréninky. Bylo by možné pořádat i Dogbiatlon.

Ceník

Podrobný ceník našich služeb.