Ceník - Klub pro pejsky

Dovolená v roce 2024 - ZAVŘENO BUDE V TĚCHTO TERMÍNECH:

5.1. - 13.1. 2024

28.4. - 5.5. 2024

28.6. - 21.7. 2024

25.8. - 3.9. 2024

V letních termínech červen - září přijímáme pejsky pouze na týdenní pobyty a více

Během roku přijímáme min. 5 denní pobyty a více

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby, rozhodně si chceme naši kvalitu udržet a proto naši kapacitu navyšovat nebudeme.

CENÍK platný od 10.6.2022 :

(počítá se vždy každý započatý kalendářní den)
    Ubytování psa:
  • 1. - 7. den pobytu 600,-/ den
  • 8. - každý další započatý den pobytu 550,-/ den
  • 2. a další pes jednoho majitele 300,-/ den
  • _________________________________

Ubytování psa (ČLEN KLUBU):
  • 1. - 7. den pobytu 500,-/ den
  • 8. - každý další započatý den pobytu 450,-/ den
  • 2. a další pes jednoho majitele 300,-/ den
  • Háravá fena (pokud bude přijata nebo během pobytu začne hárat) / příplatek + 100,-/den
  • _________________________________

Podmínky členství: Minimální doba pobytu psa za kalendářní rok je 30 dní nebo naši stálí klienti, kteří vlastní naši členskou kartičku a jsou u nás zapsáni jako členi klubu.
V ceně pobytu jsou dle fyzických možností psa každodenní procházky, koupání, běhání, canicross, bikejoring, dogscootering, hersenwerk a další aktivity. Počítá se každý započatý kalendářní den bez ohledu na čas příjezdu či odjezdu.

___________________________________

Prohlídka hotelu, seznámení a návštěvy jsou možné po domluvě na emailu ujungru@klubpropejsky.cz. Vzhledem k tomu, že se věnujeme našim ubytovaným pejskům je potřeba i termín návštěvy domlouvat včas.
O víkendech a o svátcích návštěvy nepřijímáme. (jen ve vyjimečných případech pokud to nelze jinak)

___________________________________

Ostatní služby

• výcvik a výchova pozitivní motivací 1000,-/den včetně ubytování
  • individuální soukromá hodina výcviku nebo konzultace - 1000,-
 (momentálně nepřijímáme pejsky na výcvik ani konzultace vzhledem k naplněné kapacitě hotelu)
  • Možnost dle domluvy odvozu a dovozu pejska po celé republice

Způsoby úhrad plateb za ubytování

• v hotovosti - v den nástupu min. 50 % z celkové předpokládané ceny pobytu, celková částka za pobyt psa musí být zaplacena nejpozději v den vyzvednutí psa
  • převodem na účet provozovatele s tím, že platba bude připsána nejpozději 3 pracovní dny před dohodnutým termínem umístění
V případě rezervace termínu předem, je třeba složit zálohu ve výši 50% z předpokládané ceny za dobu ubytování. Rezervace je platná po uhrazení zálohy ve výši 50% z celkové účtované částky v hotovosti nebo na účet č. 1903999163/0800. Zbylých 50% je zákazník povinen uhradit nejpozději v den ukončení pobytu pejska. Záloha na pobyt je nevratná. Zrušení pobytu pouze na telefonu +420734243249 nebo emailu klubpropejsky@gmail.com.
V ceně není zahrnuto krmivo. Každý pejsek přijede i s krmivem, na které je zvyklý.