Ceník - Klub pro pejsky

Dovolená v roce 2020 - ZAVŘENO BUDE V TOMTO ZIMNÍM A LETNÍM TERMÍNU:

11.1. 2020 - 31.1. 2020

29.6.2020 - 10.7. 2020

Pokud něco děláme, děláme to naplno - je nám líto, že vzhledem k situaci to momentálně nebude možné.
➡️ Od 29.3. náš hotel ZAVÍRÁME
Otevřeno bude nejdříve od 1.5. - uvidíme podle situaci v naší zemi. Budeme Vás včas informovat.
Plánovali jsme dovolenou celý červenec, je velice pravděpodobné, že budeme mít tedy v červenci otevřeno.
Všechny rezervace, které máme od 1.5. z naší strany platí, další domluvy, rezervace, storna, změny apod. prosím na emailu ujungru@klubpropejsky.cz.
Jste neskuteční, jak se o nás zajímáte, píšete, voláte a ptáte se na nás.
MÁME VÁS MOC RÁDI!
Mějte se krásně a ve ZDRAVÍ zvládejte vše s dobrou náladou a ÚSMĚVEM.
Jo ☝️ a nezapomeňte PROSÍM v téhle nelehké době na naše heslo:
"RADUJTE se z toho, co dělat MŮŽETE!!!" ❤️‍
Velmi nás těší Váš zájem o naše služby, rozhodně si chceme naši kvalitu udržet a proto naši kapacitu navyšovat nebudeme.

_________________________________

CENÍK platný od 1.10.2019:

• Ubytování psa: 500,-/ den (počítá se vždy každý započatý kalendářní den)
  • 2. a další pes jednoho majitele 300,-/ den
  • Háravá fena (pokud bude přijata nebo během pobytu začne hárat) / příplatek + 100,-/den
  • Ubytování psa (člen Klubu pro pejsky U Jungrů): 400,-/ den
  • 2. a další pes jednoho majitele 300,-/ den

Členství pejsků v našem klubu je platné s novým ceníkem od 1.10.2019.

Podmínky členství: Minimální doba pobytu psa za kalendářní rok je 30 dní nebo naši stálí klienti, kteří vlastní naši členskou kartičku.
Členské kartičky rozesíláme nebo předáváme osobně.
V ceně pobytu jsou dle fyzických možností psa každodenní procházky, koupání, běhání, canicross, bikejoring, dogscootering, hersenwerk a další aktivity. Počítá se každý započatý kalendářní den bez ohledu na čas příjezdu či odjezdu.

___________________________________

Prohlídka hotelu, seznámení a návštěvy jsou možné po domluvě na emailu ujungru@klubpropejsky.cz. Vzhledem k tomu, že se věnujeme našim ubytovaným pejskům je potřeba i termín návštěvy domlouvat včas.
O víkendech a o svátcích návštěvy nepřijímáme. (jen ve vyjimečných případech pokud to nelze jinak)

___________________________________

Ostatní služby

• výcvik a výchova pozitivní motivací 800,-/den včetně ubytování
  • individuální soukromá hodina výcviku nebo konzultace - 500,-
  • možnost odvozu a dovozu pejska po celé republice 8kč/najeté km

Způsoby úhrad plateb za ubytování

• v hotovosti - v den nástupu min. 50 % z celkové předpokládané ceny pobytu, celková částka za pobyt psa musí být zaplacena nejpozději v den vyzvednutí psa
  • převodem na účet provozovatele s tím, že platba bude připsána nejpozději 3 pracovní dny před dohodnutým termínem umístění
V případě rezervace termínu předem, je třeba složit zálohu ve výši 50% z předpokládané ceny za dobu ubytování. Rezervace je platná po uhrazení zálohy ve výši 50% z celkové účtované částky v hotovosti nebo na účet č. 1903999163/0800. Zbylých 50% je zákazník povinen uhradit nejpozději v den ukončení pobytu pejska. Záloha na pobyt je nevratná. Zrušení pobytu pouze na telefonu +420734243249.
V ceně není zahrnuto krmivo. Každý pejsek přijede i s krmivem, na které je zvyklý.