Želva VYPRODÁNO

2 052 Kč

Želva je náročná dovednostní hra vynalezená společností My Intelligent Dogs ®. Hra je pro vašeho psa velkou výzvou, protože musí odstranit "překážky" jak vertikálně, tak horizontálně. Díky posilování motorických dovedností a trpělivosti se jistě ke všem pamlskům postupně dostane. Váš pes si vycvičí své jemné motorické dovednosti a schopnost koordinovat své pohyby.

Doporučujeme začít s menším počtem dílů a postupně zvyšovat úroveň. Hra je dodávána s 9 válci, 13 kloboučky a 4 zásuvkami, takže můžete získat až 26 skrýší pro chutnou odměnu. Ve dvoupodlažní konstrukci jsou vyfrézované cestičky a drážky. Hra umožní pejskovi zvedáním a taháním válců i kloboučků postupně odhalit skryté pamlsky.

Návod

• Krok 1 Skryjte vhodné pamlsky do zásuvek, pod válce a kloboučky.
  • Krok 2 Povzbuďte svého pejska, aby začal hrát hru. Například mu můžete ukázat, kde může najít svou odměnu.
  • Krok 3 Váš pes teď může pohybovat válci, zvedat válce a čepice, aby našel skryté překvapení. Některé úkryty jsou blokovány válci. Váš pes je musí odstranit, pokud chce najít všechny odměny. Váš pes musí také posunout čepice po stranách na spodní úrovni hry a otevřít zásuvky.
  • Krok 4 Chvalte svého psa pokaždé, když najde pamlsek a nechte ho hledat další lahůdky.

Rady a tipy

Buďte klidní a trpěliví při vysvětlování této hry. Nenechávejte svého pejska hrát hru bez dozoru. Jakmile začne do hry kousat, přerušte hru. Nedovolte pejskovi hrát tuto hru déle než 10 minut, aby o ni neztratil zájem. Rozptylte jeho pozornost něčím jiným, aby se později ke hře s nadšením mohl vrátit. Dejte mu klidně několik dní pauzu a mezi tím využijte další hry z naší nabídky, aby si poté užil tuto hru vždy, když mu ji dáte.

Válce a čepice lze dokoupit i samostatně. Používejte pouze suché pamlsky.

Popis produktu

• Výška 8 cm